מה אנחנו עושים?

 

מערכת ניהול תוכן ג'ומלה המבוססת על שרתי LINUX הינה אחת ממערכות בניית האתרים הפופולאריות בעולם.
מערכת ניהול תוכן כזו מאפשרת להגדיר הרשאות עבור משתמשים מרובים ברמות שונות לטפל ולנהל סוגי תכנים שונים באתר האינטרנט וכמובן לבצע מכירות. איכות האחסון של האתר משפיעה כמובן גם על דירוג האתר בגוגל.

אם יש לך אתר ג'ומלה ואתה מחפש בית חם לאחסון אותו ולשדרג אותו מעת לעת נשמח להציע לך שירותי תחזוקה, אירוח, גיבויים ושירות לקוחות לניהול מערכת ניהול התוכן עצמה. אנחנו מתחייבים שהאתר שלך ירוץ מהר יותר, מאובטח יותר מאשר בכל מקום אחר.
 
 
החזון שלנו
 
החזון שלנו הוא לספק פתרונות יצירתיים וטכנולוגיים לעסקים על מנת לסייע להם בתהליכי השיווק שלהם באינטרנט. אנחנו מייעצים ללקוחות הן בתחום עיצוב ובניית האתר והם בנוגע לאופן שבו האתר משווק ומקודם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות.

המשימה שלנו היא להיות ספק  ובילה לעסקים קטנים ובינוניים בתחום תחזוקה וניהול אתרי תוכן מבוססי ג'ומלה תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע וזמינות גבוהה של שירות לקוחות בנטרה להחזיר את האתר לאוויר במהירות האפשרית בכל מקרה של תקלה או יבוש בתוכן. Dreamview הינה בעלת ניסיון בהקמה ואחסון של מאות אתרים וניסיון והבנה עסקית נרחבת לגבי צרכי האינטרנט של ם מגוון רחב של מגזרי תעשייה ושירותים.

שירותי האחסון והתחזוקה שלנו יעזרו לחזון שלכם להפוך ממשאלת לב שמורכבת מתמונות ומילים, למסר דיגיטלי ברור שמגיע לקהלי המטרה שלכם ברחבי העולם, בצורה שלמה, מאובטחת, נגישה, נצפית היטב הן במכשירים סלולריים והן במחשבים ניידים ונייחים, תוך שירות לקוחות זמין ואדיב שישמור על החופש שלכם לשלוט בתוכן של האתר ללא הגבלה.